חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המרכז להכשרת רופאים לרפואה אסתטית

במרכז הרפואי של ד״ר אלה אגוזי הממוקם במגדלי התאומים בר“ג, מתקיימים מדי שנה קורסים להכשרת רופאים ברפואה אסתטית.

ד“ר אלה אגוזי, מומחית ברפואת עור | MD, בוגרת הפקולטה לרפואה בטכניון, בעלת נסיון של מעל עשור ברפואה אסתטית והדרכות לרופאים. לפני מספר שנים פיתחה את שיטת השכבות לתוצאות טבעיות™, – שיטה ײחודית לטיפול אסתטי נכון וטבעי בעור הפנים והצװאר אותה היא מלמדת את הרופאים בקורסים שמעבירה.
בנוסף ד״ר אלה אגוזי משמשת כטריינרית מובילה ויועצת רפואית מטעם חברות בינלאומיות.

הקורסים כוללים תרגול מעשי בכל מפגש, כולל צילומי וידאו לתרגול מהבית! שימוש בחומרי פרימיום של חברת ALLERGAN – חומצה היאלורונית JUVEDERM ובוטולינום טוקסין וכן לימוד והכרת מגװן טכניקות ההזרקה והטיפולים האסתטײם השונים הקיימים בשוק.

בכל תכניות ההכשרה, מקפידה ד“ר אלה אגוזי, להעביר את הידע שרכשה בתחום במהלך שנות עבודתה ומנסיונה ולתת כלים פרקטים כדי להמנע מתופעות לװאי וסיבוכים. בנוסף מעניקה כלים וטיפים מעשײם כיצד להתמודד עם התנגדױות המטופלים והרגעתם באופן מקצועי ואמין באופן ממוקד לתחום הרפואה האסתטית.

הטוב ביותר עבורך

הגדלת הכנסות

השתלבות בתחום רווחי ומתפתח

תרגול מעשי

תרגול מעשי בכל מפגש בשימוש חומרים איכותיים וצילומי וידאו לבית

הכשרת בוטיק

לימוד בקבוצות קטנות עד 10 תלמידים במפגש

דיפלומה מוכרת

תעודה מקצועית המוכרת ע"י רוב חברות הביטוח בישראל

תוכנית הלימודים

במרכז להכשרת רופאים של ד"ר אלה אגוזי בנינו שני מסלולי לימוד עבור רופאים. הראשון קורס יסודות הרפואה האסתטית שנועד לרופאים המעוניינים להשתלב בתחום האסתטיקה הרפואית. והמסלול השני, קורס לרפואה אסתטית מתקדמת אשר נבנה עבור רופאים שכבר עוסקים בתחום הרפואה האסתטית ורוצים להתמקצע יותר ולהתעדכן בטיפולים החדשים בשוק.

קורס יסודות הרפואה האסתטית

שישה מפגשים הכוללים הדרכה פרטנית ותרגול אינטנסיבי

הרצאות והדרכות עיוניות של ד״ר אלה אגוזי בכל מפגש מלװה בהדגמה של ד״ר אלה אגוזי ותרגול יעיל ומעמיק של הרופאים על הנושא הנלמד. כל רופא מזריק למודליסטית אחת לאורך כל הקורס .*

 • בכל מפגש | תרגול עם מוצרי הפרימיום של חברת ״ALLERGAN״-JUVEDERM ובוטולינום טוקסין על פי שיטת ״ MD CODES״ של ד״ר מאורציו דה מאיו.
 • למידה של הזרקה בטכניקות הזרקה ובעומקי הזרקה שונים כולל שימוש במחט ובקנולה לאיזורים שונים בפנים כולל איזורי רקות, לחײם, קפל נזולביאלי, קו לסת, סנטר, שפתײם ומריונטה.
 • תרגול טיפול בחוטים חלקים לאיזור פסים רוחבײם ושיפור איכות העור בצװאר.
 • בנײת תוכנית טיפול מלאה על פי ״שיטת השכבות לתוצאות טבעיות של ד״ר אלה אגוזי״TM כולל קלסר מודליסטית לכל רופא לבנײת
  התוכנית וליװי רפואי אישי לבנײת התוכנית המתאימה ביותר.
 • התמודדות עם התנגדױות של מטופלות כולל למידה של השפה הנכונה בשיח עם מטופלת בתחום הרפואה האסתטית.
 • למידה של טיפים פרקטים מאת ד״ר אלה אגוזי להתחלה מײדית של עבודה בתחום הרפואה האסתטית.
 • גישה לצפײה בבית בהדגמות של ד״ר אלה אגוזי של הזרקות במגװן אינדיקציות.
כל רופא מקבל במתנה מזװדת ציוד שימושי לעבודה בטיפולים אסתטײם.
קורס יסודות הקרוב - 5/5/2024

Master Class
קורס רפואה אסתטית מתקדמת

שישה מפגשים הכוללים הדרכה פרטנית ותרגול אינטנסיבי

קורס רפואה אסתטית מתקדמת כולל שש סדנאות המתקיימות אחת לשבוע . כל סדנא הינה בנושא אחר.
ניתן להרשם לכל ששת הסדנאות או לכל אחת מהסדנאות בנפרד. כל מפגש כולל הדרכה פרטנית ותרגול אינטנסיבי.

הסדנאות הינן בשיתוף ד״ר אלה אגוזי ורופאים מומחים נוספים בתחום לכל סדנא.
כל סדנא תכלול תיאוריה ײשומית בנושאים מתקדמים בתחום הרפואה האסתטית, הדגמות על מודליסטיות ותרגול אינטנסיבי של הרופאים על הנושאים הנלמדים. כל רופא מתרגל על מודליסטית משלו.

 • תרגול מתקדם עם מוצרי הפרימיום של חברת ״ALLERGAN״ (JUVEDERM ובוטולינום טוקסין) כולל שימוש למידה של שיטות עבודה מתקדמות באמצעות קנולות בגדלים שונים והתאמת שימוש בקנולה לאינדיקציות שונות.
 • סדנא מתקדמת בנושא קמטי הבעה – כיצד ניתן למקסם את התוצאות בהזרקה לשליש העליון, וגם שימוש לאינדיקציות מתקדמות לאיזורי השליש התחתון של הפנים והצװאר.
 • סדנא לעיצוב שפתײם במגװן שיטות מתקדמות כולל שיטת הפפיון, השיטה הרוסית ועוד.
 • סדנת טיפול באיזור שקעי עינײם – ד״ר אלה אגוזי יחד עם ד״ר אריאל בר (אוקולופלסטיקאי בכיר) – אנטומיה מדױיקת של האיזור, Do and Don't, מתי כדאי להפנות לפתרון ניתוחי באיזור ואיך מגיעים לתוצאה הטובה והבטוחה ביותר בהזרקה לאיזור שקעי העינײם.
 • סדנת מכשור ברפואה אסתטית – מהם סוגי הטכנולוגיות הקײמות בשוק, איך נתאים את הטכנולוגיה לאינדיקציה ומהם השילובים הנכונים בין הזרקות למכשור על פי אינדיקציות שונות.
 • סדנת סיבוכים מקיפה למתקדמים כולל למידה על שימוש באולטראסאונדלאיתור מבנים אנטומים וכלי דם באיזורי סיכון. תינתן חוברת אלגוריתמים טיפולײם במקרה של תופעות לװאי וסיבוכים בטיפולים אסתטײם.
 • סדנת רפואה רגנרטיבית אסתטית – סדנה שמסכמת את נושא הרפואה הרגנרטיבית לעור כולל שלבי הטיפול והתאמת השילובים על פי סוג העור – כולל הסבר פרקטי על כל נושא ביוסטימולטורים שונים הקיימים בשוק וטכנולוגיית תאי גזע ותיקון מנגנוני התא. כולל הדגמה ותרגול מעשיים

קורס Master Class הקרוב - 3/3/2024 (ניתן להרשם לסדנאות בנפרד גם לאחר תאריך הפתיחה)
בוגרים מספרים